Noriu pasakos
Neringa Tik

„Stebuklingas Mėtos pasakų pasaulis" – ketvirtoji rašytojos knyga, kuri supažindins skaitytojus su nepaprastai žavia mergaite Mėta! Ji aplink save regi daug keistų dalykų, nuolat svajoja ir žavisi pasakomis. Kartu su ja keliaudami sutiksime kalbantį dramblį, spalvotus sliekus auginančią žirafą ar obuoliais kvepiantį narcizą. Ši nepaprasta mergaitė nuves mus į stebuklingą mišką, kuriame auga gardaus šokolado medžiai, takeliai grįsti vafliais, žydi margaspalvių sausainių gėlės, o danguje šokinėja cukrinės vatos debesys. Jos pasakose laksto mėlyni kiškiai, skraido baltos varnos, margintos raudonais taškučiais, šmirinėja žalios lapės, o rožė iš savo skrybėlės ištraukia ne tik zuikį, bet ir šimto metrų ilgio smauglį, kalbantį kamuolį ar gėlėtą begemotą

Neįtikėtinos istorijos, žavūs pasakų herojai ir spalvingos iliustracijos džiugins ne tik vaikus, bet užburs ir sudomins kiekvieną! Ar norite kartu keliauti į stebuklingą Mėtos pasakų pasaulį? 


„Saldi miesto pasaka“ – eiliuota istorija apie debesis, trolį, vėžį, nykštukus ir laimę. Čia ir vorai mezga megztinį, ir tarakonai žaidžia krepšinį, ir skruzdės medžius puošia saldainiais, o nuotaikinga istorija ir žaismingos iliustracijos nukelia į užburiančią pasaką ir leidžia pažvelgti į daug kartų matytus vaizdus šiek tiek kitaip... Kaip manote ar herojams Panevėžyje pavyks surengti saldžią šventę? 


„Elenos istorija. Labirintų paieškos“ 

Tai nuotykių istorija apie mergaitę Eleną, kuri gyvena XVI amžiuje ir nepaprastai žavisi visai netoli gyvenančia didike Barbora Radvilaite. Ji kartu su energingomis dvynėmis bei kaimynu Jonu svajos ir leisis į nuotykį ieškodama paslaptingų labirintų.


„Kaip nykštukai Kalėdų džiaugsmą dalijo“

Tai - eiliuota pasaka apie nykštukų šeimą. Ji atkeliavo į Panevėžį, norėdama žmonėms išdalyti gėrį, švelnumą, meilę ir pagarbą. Tačiau ši užduotis nėra lengva, tad į pagalbą teko pasikviesti net Kalėdų Senelį. Tai smagi, užburianti pasaka, kurią perskaitę norėsite ištarti: „Gera čia“ ir šiek tiek kitaip pažvelgti į daug kartų matytus vaizdus. 

Patinka