Noriu pasakos
Neringa Tik

Pasakų pamoka su rašytoja Neringa Tik

Tai edukacinė programa, kurios metu ne tik klausysimės pasakų, bet ir patys jas kursime. Kiekvienas dalyvis taps pasakos herojumi! Edukacinės programos metu rašytoja pristatys savo knygeles, parodys dailininko pieštus originalius piešinius, papasakos apie knygos kelią ir parodys, kad kurti pasakas yra nepaprastai smagu!

Neringa keliauja po Lietuvą ir moko vaikus bei suaugusius kurti pasakas. Jos kūrybinės dirbtuvės vyksta ne tik Panevėžyje, kur gimė rašytoja. "Noriu pasakos" vyko gausybėje miestų bei miestelių.

Pasakos - rašytojos gyvenimas, jos padeda išlaisvinti fantaziją, moko šypsotis, atsiskleisti, bendrauti. Pasitelkdama lėles, kaukes ir aksesuarus, Neringa padeda išlaisvinti fantaziją, užduodama įvairius klausimus, ji padeda įsivaizduoti kaip vėžlys kovoja su nematomu slibinu, kaip namo akys, jam sumirksėjus, keičia spalvą, ar kaip pilkas dramblys medyje pasistato namą iš šokolado... Edukacinėje programoje, kiekvienas vaikas pamėgina sekti pasaką, kartu su rašytoja. Ir patikėkite, tai nepaprastai smagu.

Rašytoja sukūrė ne vieną dešimtį pasakų, kurios džiugina mažuosius skaitytojus ir priverčia nusišypsoti suaugusius. Autorės vaizduotė – beribė, tad ji keliaudama po Lietuvą kūrybinėse, edukacinėse dirbtuvėse moko vaikus, suaugusius ir net senjorus sekti pasakas. Ji padeda atskleisti magišką istorijų pasaulį, kuriame kiekvienas tampa pasakos herojumi.

Užsiėmimo trukmė 45 min.

Programa tinka darželių grupėms, mokyklų klasėms, vaikų ir tėvų mišrioms grupėms.

Užsakymai: 8-683 84889 noriupasakos@gmail.com

Smagios akimirkos